Kontakty na ubytování v okolí servisní zóny v Houdkovicích. Jelikož nebudeme vědět, kdo si kde co objedná, nezaručujeme, že bude volno, až budete volat.


Nabízíme případné ubytovaní na Podorlickou rally. Jsme na facebooku jako penzion Hraštice a nabízíme luxusní ubytování v uzavřeném areálu ve Skuhrově nad Bělou. Cena za noc pro jednu osobu je 249,- bez DPH. Možnost stravování.
Kapacita hotelu je 42 lůžek. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou a balkónem.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel č. 734212340.


Bowling bar Dobruška

737 130 963


Restaurace a penzion U kocoura Solnice

+420 737 162928; +420 494 596719

nebo na e - mailu: kocour.solnice@atlas.cz


Hotel Jordánek Opočno

494 667 555
608 367 555

Rezervace pokojů je možné řešit e-mailem rezervace@jordanek.cz minimálně 24 hodin předem, telefonicky, nebo ONLINE na stránkách hotelu.


Ubytování U Broumaru Opočno

728 639 832, info@ubytovaniopocno.com


Farma U Otčenášků Nová Ves

608 200 925


Motel Skalka

Nocleh je možno zarezervovat na daný termín, mezi 10 - 20 hodinou na tel.: 775 566 678, nebo na emailové adrese motel.skalka@seznam.cz


Best Time Opočno

724 502 018

Apartmán s výhledem do zahrady - 4 osoby - cena při plném obsazení 460/osoba
Apartmán s výhledem na zámek - 4 osoby + jedna přistýlka - cena při plném obsazení 460/osoba
Karavan - až pro 4 osoby - cena 1000Kč za celý karavan a noc.
Ubytování je v Opočně na Trčkově náměstí


Penzion 411 - Solnice

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. V každém apartmánu je vlastní kuchyň, sociální a bytové zařízení.


Penzion v chaloupce Rychnov nad Kněžnou

Nabídka ubytování v jedno až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále je každý pokoj vybaven ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, samostatně regulovatelným vytápěním. Možnost koupání v bazénu, půjčení kol, grilování, parkování v objektu, využití WiFi a zajištění snídaní.


Penzion Habrová - Rychnov nad Kněžnou

Provozujeme penzion s nabídkou ubytování v soukromí rodinného domu. K dispozici je obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, samostatné WC a koupelna i rozlehlá zahrada s posezením. Dále u nás najdete parkoviště.


Ubytování Mezi sady - Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme ubytování ve 2 lůžkovém apartmánu s možností přistýlky až pro 3 osoby. Součastí je koupelna, vybavená kuchyňka, WiFi, terasa.


Penzion Adriana - Dobruška

tel.: 777 623 495


Penzion Adler - Dobruška

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu poblíž Orlických hor. Najdete u nás 10 dvoulůžkových a 1 třílůžkových pokoj s možností přistýlky či 1 apartmán s možností 2 přistýlek. K dispozici je sociální zařízení, vybavená kuchyňka, vlastní parkoviště a Wifi připojení.


Penzion Slunný dvůr - Dobruška

Nabídka ubytování ve dvoulůžkových pokojích, šestilůžkovém apartmá a třílůžkových rodinných pokojích. K dispozici je jeden dvoulůžkový bezbariérový pokoj. Pokoje jsou vybaveny televizí a náleží k nim koupelna s vanou či sprchovým koutem.


Penzion Orchidea - Opočno

Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 10 osob. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, WIFI. Možnost ubytování se zvířecími mazlíčky.


Penzion Jelínek - Opočno

Provoz penzionu s možností grilování a rožnění pod širým nebem. Nabízíme saunu s ledovou sprchou. K dispozici je připojení k internetu v každém pokoji a dětský koutek s pískovištěm. Objekt je nekuřácký a bezbariérový. Povolený pobyt se psy.


Penzion U kříže - České Meziříčí

Tel.: 602 266 283


Penzion Na radosti - Slavětín nad Metují

Penzion leží ve východních Čechách v údolí řeky Metuje, v malebném kraji Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Najdete ho v malé vesnici Slavětín nad Metují, navazující na cyklostezky. V blízkosti penzionu je jelení farma a hospodářství. Rodinná dovolená.


Penzion Na Hradčanech - Nové Město nad Metují

Ubytování v penzionu s čtyřmi apartmány s koupelnou, lednicí, satelitní televizí a terasou. Možnost posezení na zahrádce s využitím nerezového zahradního grilu. K dispozici je i kuchyňský kout s jídelnou. Parkování u objektu, vlastní příjezdová cesta. Dle přání zajistíme snídaně.


Penzion Na výsluní - Nové Město nad Metují

Nabízíme pěkné, prostorné, velmi dobře udržované a vybavené apartmány firmám, rodinám i jednotlivcům. V pěti apartmánech je celkem 14 lůžek+6 přistýlek. Každý apartmán má vlastní koupelnu, WC, kuchyňku, WiFi, TV a vlastní vchod. Pro hosty je k dispozici zahrada, u bazénu terasa se zahradním sezením.


Penzion Spáleniště - Spáleniště

Penzion uprostřed luk, pastvin a polí, blízko lesa, s vlastním rybníkem. 2 plně vybavené apartmány pro 8 - 12 lidí. Venkovní posezení v plně oplocené zahradě. Parkování v uzavřeném dvoře.


Penzion Malý Texas - Skuhrov nad Bělou

Provoz penzionu s nabídkou ubytování ve dvoulůžkových pokojích či apartmánech vybavených předsíní, koupelnou, sprchou a LCD televizorem. K dispozici je připojení k internetu, venkovní bazén, stolní tenis a volejbalové i golfové hřiště. Možnost snídaní a parkování.


Podstránský mlýn - Černíkovice

Poskytujeme ubytování ve čtyřech apartmánech s vlastním sociálním zařízením a dvou pokojích s bezbariérovým přístupem. Bezbariérově je řešeno i přízemí objektu. Nabízíme možnost pořádání soukromých oslav, firemních večírků, svateb, venkovních akcí a dalších.


Penzion Továrníkova vila - Skuhrov nad Bělou

Ubytování v penzionu v Orlických horách. Apartmány i pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Luxusní apartmán s velkými terasami. Pokoje 2 - 6-ti lůžkové. Velká společenská místnost s krbem, zahrada s dětským hřištěm.