PARTNEŘI

 

Hlavní strana Soutěžící Diváci Media Foto Partneři Kontakty

          Nabídka pro potencionální partnery, sponzory na spolupráci při Podorlické rally        

 

                                    Partneři II.Podorlické rally 2021                                        

Město Opočno
 
   Rodinná firma zabývající se lesnickými a zemědělskými službami. Poskytujeme veškeré služby jak pro drobné vlastníky lesů, obce, města, ale i pro velké firmy. Máme vlastní vybavení pro kompletní správu lesního majetku - harvestorový uzel (ROTTNE H8 + ENTRACON EF 60), UKT ZETOR PROXIMA s lesnickou nástavbou od firmy MANATECH, UKT VALTRA s vyvážecím vlekem R.M. International, UKT ZETOR FORTERA s čelním nakladačem, a další přípojná zařízení jako drtič klestu, naorávač, mulčovače, brány,... Nejsme orientovaní pouze na těžbu dřeva, ale věnujeme se i pěstebním činnostem - úklid klestu, obnova lesa, vyžínání, prořezávky,...


 Naše firma se zabývá výrobou ozubených převodů v rozsahu modulu 0,3 - 8. Dále vyrábíme řetězová kola, šneková kola a drážkové hřídele. Ozubená kola vyrobíme komplet nebo na Vámi dodaných polotovarech. Vyrábíme podle výkresů, ale i dle použitých vzorků.

 


 


 

Stavebnictví, tesařství, zámečnictví atd.


  


 Nabízíme našim zákazníkům prvotřídní služby v oblasti mobilních technologií. Specializujeme se na prodej a servis mobilních telefonů a s tím souvisejícím zbožím.

 Veškeré nové mobilní telefony v naší nabídce pochází z české distribuce, tudíž v případě reklamace můžete využít jakýkoliv autorizovaný servis po celé České republice. Zároveň u nás najdete širokou nabídku příslušenství a doplňků k mobilním telefonům.

  

                                Mediální partneři Podorlické rally 2021                                

Informační server z Podorlicka


 Internetový zpravodajský server o motorsportu


 Časopis o dění v motorsportu, převážně rallye


 Internetový zpravodajský server o rallye, zprávy, výsledky, databáze soutěží a posádek