PARTNEŘI

 

Hlavní strana Soutěžící Diváci Media Foto Partneři Kontakty

          Nabídka pro potencionální partnery, sponzory na spolupráci při Podorlické rally        

 

                                  Partneři Podorlické rally 2020                                             

Město Opočno Rodinná firma zabývající se lesnickými a zemědělskými službami. Poskytujeme veškeré služby jak pro drobné vlastníky lesů, obce, města, ale i pro velké firmy. Máme vlastní vybavení pro kompletní správu lesního majetku - harvestorový uzel (ROTTNE H8 + ENTRACON EF 60), UKT ZETOR PROXIMA s lesnickou nástavbou od firmy MANATECH, UKT VALTRA s vyvážecím vlekem R.M. International, UKT ZETOR FORTERA s čelním nakladačem, a další přípojná zařízení jako drtič klestu, naorávač, mulčovače, brány,... Nejsme orientovaní pouze na těžbu dřeva, ale věnujeme se i pěstebním činnostem - úklid klestu, obnova lesa, vyžínání, prořezávky,...


 Naše firma se zabývá výrobou ozubených převodů v rozsahu modulu 0,3 - 8. Dále vyrábíme řetězová kola, šneková kola a drážkové hřídele. Ozubená kola vyrobíme komplet nebo na Vámi dodaných polotovarech. Vyrábíme podle výkresů, ale i dle použitých vzorků.

 

 

                                Mediální partneři Podorlické rally 2020                                

Informační server z Podorlicka


 Internetový zpravodajský server o motorsportu


 Časopis o dění v motorsportu, převážně rallye


 Internetový zpravodajský server o rallye, zprávy, výsledky, databáze soutěží a posádek


 

 

                                  Partneři Podorlické rally 2019                                             


 Oblečení, tuning, karting, racing . . . . . .  nabízíme kompletní sortiment Italské značky SPARCO. Značku SPARCO asi není třeba představovat. V sortimentu naleznete produkty pro závodní automobily, motokáry, tuning, jezdce a oblečení pro volný čas.


Jsme rodinná firma specializující se na brzdy, spojky a jejich příslušenství.  Naše produkty dlouhodobě a spolehlivě slouží provozovatelům automobilů, motocyklů, strojů, stavební mechanizace i kolejových vozidel. Za 29 let působení v oboru jsme získali adekvátní zkušenosti a vybudovali si profesionální zázemí včetně vlastních výrobních kapacit. Díky tomu jsme schopni pokrýt široký záběr potřeb našich klientů od renovací malých čelistí pro motocykly přes aplikace spojkových obložení průmyslových strojů až po brzdy používané v nejprestižnějších sériích motorsportu. Pracujeme s širokou škálou třecích materiálů, jejichž aplikace řešíme na základě požadavků zakazníků v souladu s technologickými možnostmi a na základě našeho dlouholetého know-how. 


  Náplní naší práce jsou především roboti, automatizace, engineering a nové technologie v oblasti automotive.


Našima rukama projde ročně více než dvě stě tisíc vodoměrů a měřičů tepla. Jsme svého druhu největší autorizované metrologické středisko v ČR. Již více než šedesát pět let se specializujeme na opravy vodoměrů, metrologii a prodej repasovaných i nových vodoměrů a měřičů tepla.

Zabýváme se poradenskou, projektovou i montážní činností. Vodoměry a měřiče tepla i jejich členy dodáme a odborně namontujeme po celé ČR. Věříme, že vás přesvědčí kvalita a preciznost naší práce i naše reference.


 Naše společnost KOVPAL Dobruška s.r.o. se zabývá návrhem, vývojem a seriovou výrobou speciálních ocelových palet a přepravníků.

Na základě počítačového modelu zajistíme nejoptimálnější uložení dílce ve speciální paletě a následnou seriovou výrobu dle požadavků zákazníka. Speciální palety zajistíme od návrhu až po dodávku k zákazníkovi.


ABSOLUT SERVIS provádí záruční servis na území Královehradeckého a Pardubického kraje a prodej náhradních dílů na domácí spotřebiče značek Whirlpool, AEG, Electrolux a dalších.

Pozáruční servis na všechny typy: automatické pračky, myčky nádobí, sušičky prádla, elektrické sporáky, mikrovlnné trouby, el. ohřívače vody, akumulační kamna, vestavné spotřebiče,...

Zpětný odběr vysloužilých a nepotřebných elektrospotřebičů a jejich případný návrat do provozu ve spolupráci s projektem "Jsem zpět" http://www.jsemzpet.cz/


 Nabízíme našim zákazníkům prvotřídní služby v oblasti mobilních technologií. Specializujeme se na prodej a servis mobilních telefonů a s tím souvisejícím příslušenstvím. Veškeré nové mobilní telefony v naší nabídce pochází z české distribuce, tudíž v případě reklamace můžete využít jakýkoliv autorizovaný servis po celé České republice. Zároveň u nás najdete širokou nabídku příslušenství a doplňků k mobilním telefonům.