VÍTÁME VÁS NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH PODORLICKÉ RALLY

 

Hlavní strana Soutěžící Diváci Media Foto Partneři Kontakty

Web ČMPR Technické řády ČMPR 2019 Sportovní řády ČMPR 2019

 

        26.1. 2019       

  Omlouváme se za vzhled stránek bez partnerů, sponzorů, ani se tu ještě nedozvíte žádné informace, rally je teprve v plenkách, jen do divácké sekce jsme přidali bezpečnostní desatero, které je určitě dobré si přečíst a také videa předních Českých jezdců rally vyprávějících o bezpečnosti na rally.

  Przepraszamy za opublikowanie strony bez partnerów oraz sponsorów. Rajd jest w przygotowaniu na chwilę obecną w zakładce „kibice” znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące bezpieczeństwa, a także film z czołowymi Czeskimi kierowcami opowiadającymi obezpieczeństwie w rajdach.


        24.1. 2019       

 Přípravy soutěže jsou v plném proudu. Soutěž se plánuje na 17. - 19.5. 2019. Pořád se ještě jedná o celém konceptu soutěže, cíl jednání by byla dvoudenní soutěž. Samozřejmě, že nemůžeme dopředu něco slibovat, když v tuto chvíli ještě na 100% nevíme jak vše bude probíhat. Až se nám vše potvrdí, tak o tom budeme informovat dále. Proto jsou stránky na FB, je to nejlepší sdělovací prostředek a pro ty, co FB nemají, tak budou webové stránky. Ale kdo se chce na něco zeptat, může napsat zprávu tady nám, uvidíme, jestli budeme moct a schopni odpovědět, nechceme nic zakřiknout.

 Przygotowania do zawodów ida pełną parą. Rajd zaplanowany jest w dniach 17-19.05.2019.Nadal pracujemy nad programem rajdu, celem jest impreaz dwudniowa, jednak nie możemy obiecać tego na 100%. Kiedy wszytsko zostanie potwierdzone będziemy Was o tym informować. Wszytskie nowe informacje znajdziecie na FB, a dla tych którzy nie posiadają informacje  będą na stronie internetowej. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania pisz do nas w miarę możliwości będziemy starali się odpisywać.


-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-